• biuro@wodawogrodzie.pl
  • +48 501 26 99 69

Sprzedaż techniki wodnej i zaopatrzenia firm ogrodzniczych

Sprzedaż detaliczna i hurtowa stanowi podstawę działalności firmy Blue Garden. Nasza firma wraz z Akwedukt Group jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów profesjonalnej technik wodnej oraz zaopatrzenia dla firm ogrodniczych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem systemów nawadniania TORO, techniki wodnej do oczek wodnych i stawów kąpielowych OASE i PONTEC oraz geomembrany EPDM marki Firestone. Oprócz tego, w naszej ofercie znajdą Państwo produkty innych uznanych producentów tj. Systemy automatycznego nawadniania Rain Bird oraz Hunter, nasiona traw Kiepenkerl, Trawy z Iławy, Graminex, oświetlenie ogrodowe Polned, środki biologiczne do wody Soll, a także pompy ZDS, DAB, zbiorniki do gromadzenia wody Rewatec, czy też innowacyjne produkty Hydrobox.

 

Głównymi odbiorcami Naszych produktów są firmy wykonawcze, projektowe, ogrodnicze i budowlane. Zapraszamy do współpracy także Klientów indywidualnych, chcących samemu zagospodarować swój ogród - dla Was przygotowaliśmy specjalną ofertę pomagającą w samodzielnym wykonaniu wielu prac. Staramy się aby Nasza oferta była konkurencyjna, a produkty były stale dostępne na magazynie. Zamówienia realizujemy poprzez wysyłki kurierskie, ale także na życzenie Klienta możemy go dostarczyć własnym transportem. Towar można odebrać także osobiście w Naszym Krakowskim oddziale.

Nowy sklep w Krakowie!

Od początku 2017 roku do dyspozycji Naszych Klientów oddajemy także Nasz nowy punkt sprzedaży w Krakowie, przy ulicy Bieńczyckiej 7. Nowy sklep to nie tylko większa powierzchnia, ale także stała ekspozycja, która pozwala na zobaczenie i przetestowanie produktów. Do Państwa dyspozycji oddajemy także osobne pomieszczenie, gdzie, przy kawie, będą Państwo mogli na spokojnie przedyskutować i skonsultować swoje realizacje z Naszymi specjalistami.  

Znajdź ofertę dla siebie

Oferta dla Klientów Indywidualnych

Chcesz samemu wykonać system nawadniania lub trawnik? Zapoznaj się z Naszą ofertą skierowaną do Klientów indywidualnych. Projekty, materiały, pomoc specjalistów w Państwa ogrodzie. Jesteśmy do dyspozycji!

Oferta dla firm projektowych i wykonawczych

Nasza firma specjalizuje się w dostawie profesjonalnych materiałów dla firm wykonawczych. Sprawdź Naszą ofertę sprzedaży hurtowej, a także szkolenia i usługi projektowe skierowane do firm.

Co sprzedajemy?

Główne marki handlowe

toro-logo-m

systemy automatycznego nawadniania Toro

oase-logo-m

oczka wodne

stawy kąpielowe Oase

firestone-epdm-logo-m

izolacja zbiorników wodnych i dachów Firestone PondGard

systemy automatycznego nawadniania RainBird

rainbird_minilogo

systemy automatycznego nawadniania Hunter

Nawadnianie Hunter Blue Garden

technika do oczek wodnych Pontec

Pontec Blue Garden

środki biologiczne do oczek i stawów kąpielowych Soll

soll_minilogo

nowoczesne i innowacyjne oświetlenie 12V Polned

polned_minilogo

nasiona traw i łąk kwiatowych Kiepenkerl

kiepenkerl_minilogo

nasiona traw Najlepsze trawy z Iławy

trawy_z_ilawy_minilogo

nasiona traw premium Graminex

graminex_minilogo

zbiorniki do gromadzenia wody Rewatec

rewatec_minilogo

obrzeża

Eko-Bord system

ekobord_minilogo

pompy do nawadniania

ZDS i DAB

dab_minilogo

rewolucja w nawadnianiu HYDROBOX

hydrobox_minilogo